0
VOLTAM ENERJİ
BLOG
Yayın Tarihi : 06.05.2020 16:44 | Güncellenme Tarihi : 06.05.2020 17:37 | Genel
Türkiye’de Covid 19

 Türkiye’de covid 19 vakalarının ortaya çıkmasının ardından evlerinden çıkamayan milyonlarca tüketici online alışverişe yönelmiştir. Başta sağlık ve gıda ürünleri sektörleri olmak üzere spor, elektronik, bahçe dekor/ bakım aletleri ve dijital veya aile ile yapılan faaliyet oyunları ciddi şekilde artış göstermiştir.

  Bizde VOLTAM ENERJİ olarak sektöründe öncü olan İMPO DAGIÇ POMPA, DOMAK SU POMPALARI, STANDART SU POMPALARI, GAMAK ELEKTRİK MOTORLARI, ÖZTEKFEN REDÜKTÖR VE KAVİ – EMSAN EMAYE BOBİN TELLERİ markalarının gücü ile birlikte kendi satış ve satış sonrası hizmetlerindeki tecrübelerimizi birleştirerek siz değerli müşterilermiz için online satış sitemizi hizmetinize sunmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

   Bundan sonraki dönemde covid19 un etkileri azalma eğilimdedir. Umuyoruz ki ülkemiz bu dönemden hastalıktan tamamen kurtulmuş ve normal hayatımıza hızlı ve daha çok çalışarak geri döneceğiz.

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu